Bahrajn

View listings

Realigro.cz je první celosvětový internetový realitní vyhledávač, na kterém si můžete prohlížet nabídky domů na prodej v Bahrajn

Nemovitost na prodej v Bahrajnu

Bahrajn, národ, který zahrnuje více než 30 ostrovů v Perském zálivu, je od starověku v centru hlavních obchodních cest. Ve svém moderním hlavním městě Manama jsou slavné Bahrajnské exponáty Národního muzea ze staré civilizace Dilmun, která v regionu prosperovala po tisíciletí. Je to největší město ve státě s přibližnou populací 329 510 obyvatel, ale metropolitní oblast přesahuje asi 628 000 obyvatel, což je asi čtvrtina celého Bahrajnu.

Bahrajnské království, známé a dabované perlou Perského zálivu, je slavným mezinárodním obchodním centrem a oblíbeným cílem expatů jak pro život, tak pro práci. Tento rostoucí potenciál Bahrajnského království je jasně patrný v mnoha jeho investičních destinacích a zajímavostech.

V posledních pěti letech došlo v Bahrajnu k vlně investic a nového vývoje. Bahrajn byl vždy aktivním trhem nájemců, ale v posledních letech došlo k znatelnému nárůstu transakcí týkajících se nemovitostí určených k prodeji v Bahrajnu. Co se tedy změnilo, aby se to stalo?

Nabídka a poptávka po nemovitostech za přijatelné ceny. Poptávka po nemovitostech na prodej v Bahrajnu je více než kdy jindy vedena koncovými uživateli.

Rostoucí ekonomika cestovního ruchu ve skutečnosti celkem 13 miliard BD investovalo do cestovního ruchu a infrastruktury, která zahrnuje rozšíření stávajícího letiště, což zvýší kapacitu cestujících na 14 milionů. Rozšíření saúdského nábřeží navíc zvýší kapacitu silnic až o 132%.

Úřad pro regulaci nemovitostí jistě zvýší místní investice do nemovitostí různými způsoby. vytvoření zákonů, jako jsou povinné registrační účty požadované pro nemovitosti mimo plán, zvýší ochranu spotřebitele, a to se projeví ve velké důvěře kupujících, přičemž více rozhodnutí o koupi nemovitostí na prodej v Bahrajnu

Školení a rozvoj realitních profesionálů v Bahrajnu je také důležitou změnou, která zaručí etické praktiky, odpovědnost a profesionalitu v tomto odvětví, což povede k vyšší efektivitě a lepším službám.

Digitální technologie změní hru. Pokud hledáte ke koupi nemovitosti k prodeji v Bahrajnu nebo si pronajmete dům, zjistěte, že správná nemovitost nebyla nikdy efektivnější, transparentnější je to pohodlné.
Online portály a mobilní aplikace usnadňují každému prohlížení všech typů výpisů nemovitostí a lepší porozumění cenám v různých oblastech spolu s fotografiemi a podrobným popisem nemovitosti k prodeji v Bahrajnu. Je to však jen špička ledovce ve světě nemovitostí, protože technologie neustále mění a zlepšuje způsob, jakým spotřebitelé a odborníci v průmyslu spolupracují s trhem

  •  
    Přesun do Bahrajnu: vše, co potřebujete vědět pro investice do nemovitostí

    S více než 30 ostrovy v srdci Perského zálivu je Bahrajn centrem různých obchodních cest od antiky. Manama, hlavním městě, stejně jako hostování světově proslulé národní muzeum, to je nemožné, aby obdivovat tradici, kulturu a krásu této země objevit, z koření, textilie, architekturu. Vzhledem ...

Mapa, vývoj cen a statistiky

Souvisejících reklam

Cod. 2862

Prodat Vila, Bahrajn, Manama, Manama, center

8,931,650.00CZK
Prodat
Vila

290 m²
K vybavení patří společný bazén 40m2, 5 klimatizačních jednotek, 60litrový elektrický kotel v koupelně, ocelové dveře, sprchový kout, dvojité zasklení...
Mapa, vývoj cen a statistiky
 
 
2005-2021 REALIGRO REAL ESTATE LTD. All Rights Reserved - VAT Nr: 893969932
Neikos Digital Agency
  1. Preference

    Pro lepší využití stránek Realigro si nastavte své preference ohledně jazyka, měny, čtverečních metrů nebo čtverečních stop.

    Set se Nezobrazovat znovu
BB